Do 30 września 2017 r. w Urzędzie Gminy Długołęka można składać wnioski o stypendia sportowe za osiągnięcia uzyskane od 1 października 2016 r. do 30 września 2017 r. Stypendium to będzie wypłacane w roku 2018. Stypendium sportowe może być przyznane mieszkańcowi Gminy Długołęka, który na dzień złożenia wniosku kontynuuje naukę i nie ma więcej niż 25 lat a wysokie wyniki sportowe uzyskał w następujących dyscyplinach: piłka nożna, piłka ręczna, piłka koszykowa, piłka siatkowa, hokej na trawie, unihokej, lekkoatletyka, sporty walki, taniec, pływanie, golf, tenis ziemny, tenis stołowy, łucznictwo, badminton, sporty motorowe, żeglarstwo, jeździectwo, szachy oraz gimnastyka. Za wysokie wyniki sportowe...

Sierpień 30, 2017