Do 14 kwietnia 2017 r. w Urzędzie Gminy Długołęka można składać wnioski o stypendia sportowe. Stypendium sportowe w 2017 roku może zostać przyznane mieszkańcowi Gminy Długołęka, który na dzień złożenia wniosku kontynuuje naukę, nie ma więcej niż 25 lat oraz w okresie od 1 października 2015 r. do 30 września 2016 r. uzyskał wysokie wyniki sportowe w dyscyplinach mających znaczenie dla gminy Długołęka (piłka nożna, piłka ręczna, piłka koszykowa, piłka siatkowa, hokej na trawie, unihokej, lekkoatletyka, sporty walki, taniec, pływanie, golf, tenis ziemny, tenis stołowy, łucznictwo, badminton, sporty motorowe, żeglarstwo, jeździectwo, szachy oraz gimnastyka). 1. Za wysokie wyniki sportowe osiągnięte...

Marzec 23, 2017