Zapraszamy do uczestnictwa w piątkowych wieczorach z sensacją. Seanse filmowe odbywają się w urzędzie gminy o godz. 19.

Marzec 18, 2016

Chcesz mieć osobisty wkład w rozwój infrastruktury gminnej? Wystarczą trzy kroki przy składaniu deklaracji podatkowej PIT. Zobacz, jak każda złotówka z Twojego podatku poprawi jakość naszego wspólnego życia.

Marzec 18, 2016

Załatwiaj sprawy urzędowe przez internet. Załóż konto na ePUAP i przyjdź do nas potwierdzić Profil Zaufany. Pierwszy w powiecie wrocławskim Gminny Punkt Potwierdzania Profili Zaufanych już działa.

Marzec 18, 2016

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu informuje, iż w dniu 18 marca 2016 r. w godz. 9.00-12.00 w siedzibie Urzędu Gminy Długołęka, przy ul. Robotniczej 12, pracownicy urzędu skarbowego będą przyjmowali zeznania roczne od mieszkańców Gminy Długołęka kierowane do Naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu.