Clarena - elektromechanik utrzymania ruchu

Clarena - pracownik produkcji - operator maszyn

Listopad 13, 2014

Wybory samorządowe zbliżają się coraz większymi krokami. Liczymy, że w tym roku pobijemy rekord frekwencji. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału. Na dzień wyborów uruchomione zostaną bezpłatne połączenia autobusowe z lokalami wyborczymi. Zobacz gdzie możesz oddać głos na swoich kandydatów.

Listopad 13, 2014

Budowa pierwszego publicznego żłobka w gminie to jedna z najważniejszych inwestycji ostatnich lat. Jej realizacja była możliwa dzięki zmianom przepisów dot. zasad organizowania i funkcjonowania opieki nad dziećmi do lat 3. Umożliwiły one gminom tworzenie i prowadzenie żłobków. Wykorzystaliśmy tę ...

Listopad 13, 2014

Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gazety Gminy Długołęka”, w którym tradycyjnie podsumowujemy to, co wydarzyło się w ciągu minionego miesiąca. Wejdź i pobierz.