Na prośbę społeczności szkolnej i rady rodziców Zespołu Szkół w Siedlcu zamieszczamy oświadczenie dotyczące działań stowarzyszenia Nasza Wspólna Sprawa

Październik 8, 2014

Zachęcamy do pobrania najnowszego numeru "Gazety Gminy Długołęka", w której podsumowujemy wszystko to, co wydarzyło się w gminie w ciągu ostatnich lat. Życzymy przyjemnej lektury.

Październik 8, 2014

Na przestrzeni ostatnich lat Długołęka zmieniła się nie do poznania. W gminie podjęto wiele kluczowych inwestycji, które mają bezpośrednie przełożenie na stale wzrastającą liczbę mieszkańców i przedsiębiorstw. Czym różni się Długołęka dzisiaj od tej sprzed kilku lat pytam Iwon...

Październik 8, 2014

Od zeszłego tygodnia mieszkańcy Mirkowa i Długołęki narażeni są na utrudnienia związane z czasowymi zamknięciami przejazdów kolejowych przy ul. Kiełczowskiej i ul. Wiejskiej. Jest to efekt prac nad wymianą nawierzchni przejazdu na zlecenie Polskich Linii Kolejowych.