W ramach umowy pomiędzy gminą Długołęka a Fundacją Ekorozwoju z Wrocławia zawartej w poprzednim roku wykonane były ekspertyzy 10 szt. drzew rosnących na terenach gminnych, w tym m.in. na terenie parku w Godzieszowej oraz parku w Szczodrem. Ekspertyzy opracowane przez botaników oraz architektów...

Maj 12, 2014

17 maja rozpocznie się VI edycja Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. W ubiegłym roku nasza gmina zajęła drugie miejsce, za co otrzymała sprzęt sportowy o wartości 9 tys. zł. Sprawdź jakie wydarzenia są zaplanowane w tym roku.

Maj 12, 2014

Po raz kolejny Siedlec zamieni się w mekkę dla koniarzy z całego kraju.18 maja odbędzie się tam kolejna edycja jednej z największych imprez konnych na Dolnym Śląsku. Każdy ma szansę wygrać kucyka!