Gminna Biblioteka Publiczna po raz kolejny wychodzi ze świetną inicjatywą. Po spotkaniach z Grzegorzem Miecugowem oraz Marcinem Mellerem czas stanąć oko w oko z Arturem Andrusem - znanym dziennikarzem oraz satyrykiem.

Kwiecień 9, 2014

Już w najbliższy weekend w świetlicy wiejskiej w Bykowie startują imprezy wielkanocne. W sobotę  odbędą się bezpłatne warsztaty a w niedzielę jarmark. Atrakcji jest tyle, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Kwiecień 9, 2014

Na terenie gmin Miękinia, Oborniki Śląskie, Wisznia Mała, Długołęka oraz miasta Wrocławia GAZ-SYSTEM S.A. realizuje inwestycję pn. „Gazociąg wysokiego ciśnienia DN500 MOP 8,4 MPa na odcinku węzeł Gałów – węzeł Kiełczów, w ramach budowy gazociągu granica Rzeczypospolitej Polski...