W Długołęce odbyła się konferencja z delegatami partnerskiego miasta Sarny na Ukrainie. Tematem rozmów była obecna sytuacja społeczno-polityczna za wschodnią granicą. W spotkaniu uczestniczyli najważniejsi przedstawiciele lokalnych władz z wójtem gminy Iwoną Agnieszką Łebek oraz merem Sar...

Marzec 13, 2014

Bezpłatne zabiegi upiększające, butik z ubraniami, kawiarenka a nawet wróżki – to tylko część atrakcji, jakie przygotowała wójt Długołęki dla swoich mieszkanek z okazji święta kobiet. Gimnazjum w Borowej pękało w szwach a każda z pań mogła znaleźć coś dla siebie.

Marzec 13, 2014

Iwona Agnieszka Łebek w finale ogólnopolskiego konkursu "Wójt Roku 2013". Głosy można oddawać wysyłając SMS-a o treści 5 na numer 72022 (2,46 zł z VAT).