Nie ma w języku polskim słów, które opisałyby jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni, kochani sołtysi, za Wasze zaangażowanie w życie społeczne naszej gminy. Mając pod sobą 41 miejscowości, bez Waszego udziału, nigdy nie udałoby się nam osiągnąć tylu sukcesów. Z okazji Dnia Sołtysa składamy Wam najser...

Marzec 11, 2013

Dziś w sali sejmikowej urzędu wojewódzkiego odbył się finał konkursu "Sołtys Roku 2012". W zaszczytnym gronie finalistów znalazł się również reprezentant gminy Długołęka - Henryk Miziniak (sołtys Godzieszowej).

Marzec 11, 2013

Za nami kolejna edycja Gminnego Dnia Kobiet, która po raz pierwszy została połączona z gminnym forum. Tematem numer jeden było zdrowie, bez którego ani pieniądze, ani uroda nie mają znaczenia.