W najbliższy wtorek (2 października) o godz. 17 na antenie telewizji dolnośląskiej TEDE wyemitowany zostanie kolejny odcinek Kalejdoskopu Dolnośląskiego, w którym będzie mowa o aktywności fizycznej w gminie Długołęka.

Wrzesień 28, 2012

Już w najbliższą niedzielę w Kobierzycach odbędą się zmagania strażaków w powiatowych zawodach sportowo – pożarniczych z udziałem drużyn młodzieżowych kobiecych oraz męskich.

Wrzesień 28, 2012

2 października w Mirkowie odbędzie się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę nowej fabryki Chasis Brakes International.

Wrzesień 28, 2012

27 września po przerwie wakacyjnej w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyła się osiemnasta sesja rady gminy, na której obecni byli m.in. pani Beata Łabaczuk – wicewójt gminy, Agnieszka Strońska Rembisz - sekretarz, Mieczysława Dziubdzińska - skarbnik, kierownicy niektórych wydziałów ...