Z każdym miesiącem liczba mieszkańców gminy Długołęka wzrasta. Konieczna jest rozbudowa szkół, budowa nowych boisk, przedszkoli, dróg i kanalizacji. O tym, co obecnie robimy dla lepszego komfortu Państwa życia, informujemy w cyklu : „Długołęka dobre miejsce do życia”. Dziś inwesty...

Sierpień 21, 2012

Informujemy, że na prośbę Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego i Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa poszukujemy wszelkich informacji dotyczących grobów oraz pomników upamiętniających żołnierzy amerykańskich, którzy polegli podczas II wojny światowej.

Sierpień 21, 2012

W dniach 4-5 września po raz kolejny zawita u nas mammobus! Zachęcamy wszystkie panie w grupie wiekowej 50-69 lat do wykonania bezpłatnych badań. Mammobus stanie na parkingu przy Urzędzie Gminy Długołęka (Długołęka, ul. Robotnicza 12).