Zrób zdjęcie i pojedź do Brukseli!   Wyjazd dla dwóch osób do Brukseli i nowoczesny sprzęt fotograficzny można wygrać w konkursie fotograficznym „Europa w moim regionie” organizowanym przez Komisję Europejską na jej Facebooku.Celem konkursu jest pokazanie i rozpropagowanie ciek...

Lipiec 26, 2012

Szanowni Państwo, Długołęka z ponad 100 mln. budżetem na 2012 r., plasuje się w gronie najbogatszych gmin w Polsce. Ponad 40 proc. wydatków to inwestycje. Jesteśmy najbardziej inwestującą gminą w Powiecie Wrocławskim.

Lipiec 26, 2012

70 koni w 50 zaprzęgach będzie rywalizowało ze sobą podczas Ogólnopolskich Zawodów w Powożeniu, które odbędą się w dniach 27-29 lipca w Siedlcu Trzebnickim. Impreza ta odbędzie się już po raz 11 i jest ostatnią szansą zdobycia punktów w rankingu, przed Mistrzostwami Polski.