Obiekty piłkarskie „Legii” Warszawa w dniu 30 maja 2012 r. gościły finalistów ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej „Adidas Football Challenge 2012”. Uczestnikami finału w kategorii wiekowej U15 byli zawodnicy z KS Łozina, którzy w końcowej klasyfikacji zajęli 10 miejsce.

Czerwiec 13, 2012

6 czerwca 2012 roku po raz dziewiętnasty w historii biegu na trasę crossu wyruszyło 400 uczniów wszystkich szkół z gminy Długołęka. Jak co roku impreza organizowana przez Szkołę Podstawową im. Polskiej Niezapominajki w Szczodrem odbyła się w miejscowym parku. Tradycyjnie już w przygotowanie zawod...

Czerwiec 13, 2012

W dniu 9 czerwca na obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Siedlcu, spotkali się miłośnicy siatkówki na XVIII Turnieju Mieszkańców Gminy Długołęka. Patronat nad turniejem sprawuje Wójt Gminy Długołęka, który ufundował puchary, medale i nagrody rzeczowe.